Helaas, deze vacature is niet actief.

CNC operator in Zundert

Productie vacature bij NED in Zundert.

Beschrijving

Text 1

Czy masz doswiadczenie jako timmerman ? Czy masz moze doswiadczenie przy pracy z drewnem ? Jezeli tak to mamy dla Ciebie prace w Zundert!

Organizacja i opis oddziałów

Oferujemy również możliwość zakwaterowania firmowego . Bardzo dbamy o dobre warunki mieszkaniowe oraz zatrudnienia naszych pracowników. Oferujemy też cocztero tygodniowe wypłaty .( jest mozliwosc zaliczki)

Czy Ty, lub ktoś kogo znasz chciałby do nas doł?...czyć? Skontaktuj się z nami!

Opis stanowiska

Wymagania :

-dowiadczenie przy pracy z drewnem

- znajomosc jezyka niederlandzkiego lub polskiego

Jakich osób szukamy?

Co oferujemy :

- atrakcyjna stawka

- praca od poniedzialku do piatku

-stale godziny pracy

Extra informatie

Status
Inactief
Opleidingsniveaus
Middelbare school
Plaats
Zundert
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Fulltime (startersfunctie) | Middelbare school

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.