Helaas, deze vacature is niet actief.

Operator in Waalwijk

Productie vacature bij NED in Waalwijk.

Beschrijving

Text 1

  • Esti o persoana de seara si rezistenta la frig?
  • Citiți mai departe pentru a afla ce poziții interesante avem deschise.

Descrierea organizației și departamentului

  •  Sunteți responsabil pentru realizarea activităților de ambalare planificate. În așa fel încât sarcinile să fie efectuate în conformitate cu cerințele stabilite în ceea ce privește calitatea și cantitatea.
  • În această poziție lucrați într-un mediu răcoros de aproximativ 7˚C.
  • Clientul va oferi, desigur, îmbrăcăminte adecvată pentru aceasta.
  • Ve-ti incepe cu functia de angajat productie si apoi ve-ti avansa la functia de operator.

Descrierea postului

  • În această poziție aveți un pachet de sarcini în schimbare;
  • Înființarea, operarea, monitorizarea și corectarea liniilor de producție, asigurând o aprovizionare în timp util și corectă, de exemplu, a materialelor de ambalare
  • Ești priceput la tehnologie? Apoi puteți ajuta cu defecțiuni minore și puteți efectua lucrări de curățare și întreținere minoră

La ce ne așteptăm?

  • Stăpânirea limbii olandeze și/sau engleză
  • Ai experiență ca operator (sau angajat de producție)

Ce oferim?

  • Plata saptamanala
  • Plata conform grilelor de salarizare TLN (scala A)
  • Transport gratuit
  • Asigurare medicala
  • Putem enumera o listă întreagă aici, dar preferăm să vorbim cu tine pentru a ne cunoaște mai bine.

Extra informatie

Status
Inactief
Opleidingsniveaus
Middelbare school
Plaats
Waalwijk
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Fulltime (startersfunctie) | Middelbare school

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.