Zelfstandig Werkend Kok in Vught

... Van der Valk, wie kent het niet? Waar je ook kijkt zie je wel één van onze prachtige hotels. In ons hotel in Vught zijn wij op zoek naar een zelfstandig werkend kok. Ons team is jong, enthousiast en heeft als doel, een...

Beschrijving

Functieomschrijving

Van der Valk, wie kent het niet? Waar je ook kijkt zie je wel één van onze prachtige hotels. In ons hotel in Vught zijn wij op zoek naar een zelfstandig werkend kok. Ons team is jong, enthousiast en heeft als doel, een hoge kwaliteit te leveren. We hebben een sfeervol restaurant dat net volledig verbouwd is. Daarnaast is ook de keuken recentelijk vernieuwd en beschikken wij dus over een moderne keuken voorzien van de beste technieken.

Wat ga je doen?

Je helpt met het ontvangen en opslaan van geleverde goederen en voert Mise en Place werkzaamheden uit. Je bereidt gerechten volgens recepturen of op aanwijzingen van de Sous- & Chefkok. Je bent een ster in het voorbereiden van de gerechten en kan als geen ander borden opmaken en garneren. Uiteraard  zorg je daarnaast voor naleving van HACCP en arbo wetgeving.

Wie zoeken wij?

Wij zoeken iemand die initiatief toont, verantwoordelijk en stressbestendig is. Maar daarnaast heb je een (heel groot) oog voor kwaliteit en gastgerichtheid. Je werkt schoon en bent communicatief- en sociaalvaardig.

Bij Van der Valk werken wij volgens vijf basisprincipes:

  1. We behandelen iedereen met respect
  2. Teamwork is de basis van ons succes
  3. We zijn eerlijk en betrouwbaar
  4. We zijn netjes in al onze uitingen
  5. Veiligheid voorop

Maar wij hebben ook wat te bieden

Je kunt je ontplooien in een veelzijdige functie binnen een jong en enthousiast team. Daarnaast bieden wij volop doorgroeimogelijkheden.

Je ontvangt een salaris conform horeca cao.  Je hebt een veelzijdige functie waarbij veel ruimte is voor eigen initiatief binnen een oplossingsgericht familiebedrijf.

Verder ontvang je een “family and friends membercard”  die jou korting geeft op overnachtingen en in de restaurants bij verschillende Van der Valk hotels in binnen- en buitenland.

Wil je meer informatie?

Voor meer informatie kunt u terecht bij onze website www.hotelvught.nl, of bij Van der Valk Hotel 's-Hertogenbosch-Vught (073 658 77 77) en vraag naar mw. van der Ven, HR adviseur.

Wil je reageren? Klik dan op onderstaande knop om naar het sollicitatieformulier te gaan!

Regio
Noord-Brabant
Locatie
Afdeling
Keuken
Dienstverband
Fulltime
Talen
Nederlands
Opleidingsniveau
Bachelor
Werkervaring
2 tot 5 jaar
Arbeidstijd per week
38

Extra informatie

Status
Open
Plaats
Vught
Dienstverbanden
Parttime (overdag)
Gepubliceerd op
28-05-2021

Vught | Parttime (overdag)

Solliciteer direct

Deel deze vacature

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.