Helaas, deze vacature is niet actief.

Media Markt Medewerker Kassa/Service 13-32 uur per week in Tilburg

... Medewerker Kassa/Service 13-32 uur per... Medewerker Kassa... Sta jij stevig in je schoenen en streef je altijd naar een juiste oplossing? Sluit je dan aan bij ons team!  Wat ga je doen?  De laatste persoon...

Beschrijving

Vacatures
Medewerker Kassa/Service 13-32 uur per week

Medewerker Kassa/Service

Sta jij stevig in je schoenen en streef je altijd naar een juiste oplossing? Sluit je dan aan bij ons team! 

Wat ga je doen? 

De laatste persoon die de klant ziet, dat ben jij! 
Je helpt onze klanten op een vriendelijke manier en weet als geen ander te signaleren of de klant verder nog iets nodig heeft. Na het afrekenen heb jij ervoor gezorgd dat de klant de winkel met een lach verlaat.

Onze winkel willen wij natuurlijk wel netjes en aantrekkelijk houden. Samen met jouw collega’s zorg je dan ook voor een geordende balie.

Aan de servicebalie ga jij samen met de klant op zoek naar oplossingen en weet jij op unieke wijze de klant te adviseren en ondersteunen, zodat de klant met een glimlach onze winkel verlaat. Je neemt producten retour, test deze aan de balie en geeft advies omtrent de reparatie. Daarnaast begeleid je de aangeboden reparaties, bewaakt het reparatieproces en zorgt ervoor dat het product binnen de gestelde reparatietermijn retour komt. 

Ben jij de ideale kandidaat? Jij:
-    hebt minimaal MBO werk- en denkniveau;
-    bent servicegericht en van nature zet jij elke klant in het zonnetje;
-    hebt inlevingsvermogen en overtuigingskracht;
-    bent enthousiast, leergierig en hebt een flexibele werkinstelling;
-    samen met jouw collega’s zorg je voor een prettige sfeer in de winkel;
-    je vindt het belangrijk dat de klant met een passende oplossing naar huis gaat.

Als Kassamedewerker ben jij het visitekaartje van onze winkel!
-    werken met plezier vind jij belangrijk en je vindt het leuk om onderdeel te zijn van een team;
-    je bent enthousiast, zorgvuldig en zet een klant graag in het zonnetje;
-    je hebt een flexibele werkinstelling en raakt niet in paniek als er veel klanten in de rij staan.

Interesse?
Je werkt met jonge gemotiveerde collega's met korte lijnen en veel eigen verantwoordelijkheid, waar medewerkers worden gestimuleerd zichzelf te ontwikkelen. Naast een fantastische werksfeer bieden wij:
-    een leuk salaris; 
-    flexibele uren van 13 tot 32 uur per week;
-    werken is mogelijk doordeweeks, in de avonden én het weekend;
-    voordeel op jouw fitnessabonnement; 
-    aantrekkelijke personeelskorting!

Geef in jouw motivatie aan wat je beschikbaarheid is!

Wie zijn wij?
MediaMarkt is marktleider op het gebied van consumentenelektronica in Nederland. Als team bouwen wij aan het blijven van dé omnichannel speler met 49 vestigingen en een online webshop. Hoe we dat doen? Door onze klanten op één te zetten. Altijd. Door zowel online als offline de beste klantbeleving te bieden. Wij bouwen een feestje voor en met onze klanten. Wij geloven dat alles kan als je zelf actie onderneemt. Werken bij MediaMarkt betekent: met plezier willen winnen!

Een integriteitscontrole via het Waarschuwingsregister van de stichting Fraude Aanpak Detailhandel is onderdeel van de sollicitatieprocedure.
 

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Tilburg
Dienstverbanden
Parttime (overdag)

Tilburg | Winkel vacatures | Parttime (overdag)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.